Hennie Bergevoet neemt afscheid als vrijwilliger

Na vele jaren neemt Hennie Bergevoet om gezondheidsredenen afscheid als vrijwilliger. Voorzitter Rudi van Aken: “Hennie heeft jarenlang met veel plezier, tijd en energie in de vereniging gestoken. De exacte datum wanneer hij als vrijwilliger is begonnen weet ik niet, maar in de begin jaren ’70 was Hennie al actief. Vanaf die tijd heeft hij...

Ruud Pastoor nieuwe trainer V.V. Etten

Ruud Pastoor nieuwe trainer V.V. Etten De voetbalvereniging Etten heeft overeenstemming bereikt met Ruud Pastoor. De oefenmeester uit Stokkum zal volgend seizoen als hoofdtrainer bij V.V. Etten aan de slag gaan. Pastoor is geen onbekende in de regio. Zijn loopbaan bracht hem ondermeer langs MVR, Terborg, GWVV,  Sv Loil en vorig jaar promoveerde hij met...

6 januari Nieuwjaarsreceptie!

Beste leden van V.V. Etten, Wij wensen jullie een gezonde en sportieve 2018! Hopelijk zien we jullie allemaal op de nieuwjaarsreceptie om het jaar gezellig in te luiden. Met vriendelijke groet, Bestuur V.V. Etten

FlessenActie 2018

Op zaterdag 6 januari is het weer zover, vanaf 10:30 uur komt de jeugd van voetbalvereniging VVEtten weer huis aan huis langs voor de jaarlijkse statiegeldflessen-actie. Mocht u nog lege statiegeldflessen hebben, dan nemen zij die graag mee. Ook (losse) bierflesjes en kratjes zijn natuurlijk welkom. De opbrengst van de actie komt geheel ten goede...

Met de club van 50 naar Borussia Mönchengladbach

De club van 50 van vv Etten organiseert een busreis naar de Bundesliga-wedstrijd: Borussia Mönchengladbach – RB Leipzig. Dit zijn de huidige nummers 6 en 5 van de Bundesliga. Kortom, een mooi affiche! De wedstrijd is opzaterdag 3 februari 2018 om 18:30 uur. Voor vervoer wordt gezorgd. De bus vertrekt om 12:00 uur vanaf sportpark...

In Memoriam: Toon Pothof

Op 7 december jl. is op 88-jarige leeftijd Toon Pothof, mede-oprichter en erelid van onze vereniging, overleden. Met het overlijden van Toon nemen wij afscheid van de laatst levende van de 5 oprichters van onze vereniging.   Toon heeft als actieve speler lang in het 1e elftal gespeeld, met de promotie naar de KNVB als...

ETTEN VR1 – DINXPERLO VR2

Zondag 1 december 2017. De winter is weer aangebroken. De mutsen en handschoenen worden weer uit de kast getrokken en menig mens lag nog lekker warm in bed. Maar wij niet. Als echte bikkels trotseerden wij de kou. Voor dat wij aan onze warming up konden beginnen werd er de jaarlijkse teamfoto gemaakt, deze zullen...

ETTEN VR1 – SVGG VR1

Zondag 19 november 2017. De wekker ging en vol verwachting klopte ons hart, want sinterklaas zou die middag in Etten aankomen. En om een handje pepernoten te krijgen moet je zoet zijn: dus wij stonden zoet op, pakte onze zoete tas in en stonden zoet om 9 uur op het voetbalveld om de dames uit...

MVR VR2 – ETTEN VR1

Zondag 12 november 2017. Nadat de kroegentocht pas enkele uren achter ons lag, stonden wij om half 11 toch fris, fruitig en misschien nog een beetje aangeschoten, start klaar om naar ‘s-Heerenberg te rijden. Onderweg zat de sfeer er al goed in want we hadden heel veel zin om met 3 puntjes weer thuis te...
1 2 3 24