MVR VR2 – ETTEN VR1

Zondag 12 november 2017. Nadat de kroegentocht pas enkele uren achter ons lag, stonden wij om half 11 toch fris, fruitig en misschien nog een beetje aangeschoten, start klaar om naar ‘s-Heerenberg te rijden. Onderweg zat de sfeer er al goed in want we hadden heel veel zin om met 3 puntjes weer thuis te...

Etten VR1 – Pax VR2

Zondag 29 oktober 2017. Zoals elke zondag weer, de wekker om te gaan voetballen. Deze zondag ging de wekker iets later want we hoefden pas 11 uur aanwezig te zijn op het voetbal terrein van Etten. Wie rijden er allemaal en is iedereen aanwezig!? Oeps teveel auto’s. Iedereen gearriveerd en go! Na een aardig lange...

Etten VR1 – Zeddam/Sint Joris VR1

Zondag 15 oktober 2017 Op een erg zonnige en warme zondag werd de wedstrijd tussen Etten vrouwen 1 tegen Zeddam/Sint Joris vrouwen 1 gespeeld. Dit was onze tweede wedstrijd van het seizoen en met al de eerste drie punten op zak, hadden we erg veel zin om ook de volgende drie binnen te slepen. Zeddam/Sint Joris...

Etten VR1 – Ulftse boys VR2

Zondag 1 oktober 2017. De dames uit Etten werden wakker (de één misselijk van de zenuwen, de ander misselijk van de drank) met een totaaaal niet jaloersmakende foto van Len en Marije die ons vanuit Bali succes wilde wensen. Vandaag stond de eerste competitiewedstrijd van dit seizoen op de planning en wel tegen de dames...

Algemene Ledenvergadering 26 oktober

Beste leden, Dit jaar vindt de jaarlijkse ledenvergadering plaats op donderdag 26 oktober en deze zal aanvangen om 21:00 uur. Bijgevoegd de agenda en het verslag van 2016. Verslag ledenvergadering 2016 ALGEMENE LEDENVERGADERING 26 OKTOBER 2017

26 augustus bijeenkomst jeugd voor start seizoen 2017/2018

Hallo allemaal, Wij willen het nieuwe seizoen op een andere manier van start laten gaan. Wij nodigen alle jeugdleden, trainers en leiders uit op zaterdag 26 augustus voor een informele bijeenkomst. De volgende punten worden die dag besproken: Uitreiking van de trainings- en wedstrijdsspullen (sleutels, jassen, tenue’s enz.) Kennismaking teams + teamfoto Eugenie Tiemessen (vertrouwenspersoon...

Veldindeling trainingen 2017/2018

  Oefenhoek Klein Trainingsveld Groot Veld 2 Maandag       Keeperstraining 18:00 uur – 19:45 uur     JO11-1   18:15 uur – 19:30 uur   JO11-2   18:15 uur – 19:30 uur   MO13/15     18:30 uur – 19:45 uur JO15     18:30 uur – 19:45 uur        ...

Teamindeling Jeugd 2017/2018

Jongens onder 19 Meiden onder 19 Jongens onder 17 Kay Beernink Kine van Aken Mauri ten Brinke Stein Cornelissen Jeni van Aken Wesley Hengeveld Noah Cornielje Merel Berndsen Jip Heuvels Rens Dieker Shakira Nederveld Mike Jansen Niek Helmink Jolien Dieker Lucas Kranenburg Jelle Heuvels Linde van Dulmen Max Leijzer Gijs Jansen Suzeth Kettering Jesse Leuverink...

V.V. Etten zoekt enthousiaste kantinemedewerker (m/v)

Vind jij het leuk in de horeca te werken en met enthousiaste jonge sporters en hun ouders om te gaan? Dan heeft V.V. Etten de ideale functie voor jou. Wij zijn namelijk op zoek naar een kantinemedewerker (mv/) voor de zaterdag. De uren zijn in overleg, maar minimaal 2 zaterdagen per maand. Je houd je bezig met de volgende werkzaamheden....

Word jij de nieuwe Lieke Martens?

Heb jij na het EK ook de smaak te pakken gekregen? Word jij de nieuwe Lieke Martens of Arjen Robben? Kom ook bij ons voetballen en word lid van de leukste vereniging van de regio! Neem contact met ons op via info@vvetten.nl om een keer een training te bekijken of mee te doen. Je meteen...
1 2 3 23