Onze kids geven V.V. Etten een 9,6

Een update van vertrouwenscontactpersoon Eugenie Tiemessen Aan het eind van het voetbalseizoen 2015/2016 ben ik als vertrouwenscontactpersoon begonnen bij V.V. Etten. Dit seizoen ben ik gestart met het maken van een tevredenheids enquête voor de pupillen. En dan met name voor de pupillen in de basisschoolleeftijd. In deze enquete konden de kinderen aangeven hoe hun...

Etten 3 sluit in stijl af

Zondag 14 mei: de 1e Ettense molenfair, tevens tijd om onze moeders weer te verwennen en het weekend van dé ontknoping: wie zou de gemeentelijke schutterskoning worden? Daarnaast werden als bijzaken ook de laatste speelronde in de eredivisie afgewerkt en mochten de mannen van het 3e aantreden voor hun laatste wedstrijd tegen Zelhem 4. Nu...

Voorlopige teamindeling jeugd 2017/2018

Onder 19 Beernink, K. Kay Cornielje, N. Noah Heuvels, J. Jelle Helmink, N. Niek Marwijk, van I. Ivo Uem, van S. Stefan Dieker, R. Rens Winters, J. Jasper Jansen, M. Mike Jansen, G. Gijs Cornelissen, S. Stein Ratering, M. Marne Tiemessen, J. Joris Thuis, Y. Yannick Verheij, D. Danny Onder 17 Ruesink, A. Aron Wiltink,...

Degelijke overwinning op Doesburg

Nadat de alcoholdampen voor de meesten van ons waren opgelost en voor anderen alweer waren opgestegen of überhaupt niet waren opgelost, mochten de mannen van het 3e aantreden tegen SC Doesburg 3 (niet te verwarren met het fonetisch gelijkklinkende Duitse Duisburg). De thuiswedstrijd werd met dubbele cijfers (10-0) gewonnen, dus de verwachtingen waren hooggespannen. Boet...

A.s. zondag 7 mei de kampioenswedstrijd van Etten 4

Het 4de elftal kan a.s. zondag 7 mei voor de tweede keer in drie jaar kampioen worden, nadat 30 april j.l. de kraker tegen de directe concurrent Zeddam/ St Joris met 1-5 werd gewonnen. Kom zondag daarom in grote getale naar sportpark De Treffer om onze mannen van het vierde aan te moedigen en te...

Etten 3 kampioen in het seizoen dat….

23 april 2017: het moment suprême, de climax, de ontknoping. Vandaag stond de kampioenswedstrijd op het program tegen SDOUC 4, de runner-up en dus de directe belager van Etten 3. Bij winst zouden de mannen van het 3e de titel in ontvangst kunnen nemen. Indien er niet gewonnen zou worden, zou het verschil teruggebracht worden...

Etten 3 ongeslagen kampioen!

Na een 4-1 overwinning op SDOUC heeft Etten 3 met maar liefst 17 overwinningen en 1 gelijkspel het kampioenschap binnengesleept! Op een druk bezocht Sportpark de Treffer wist SDOUC, nadat Etten de score geopend had, lange tijd de 1-0 stand op het scorebord te houden. Uiteindelijk bezweek het ervaren elftal tegen het jeugdige talent van...
1 2 3 22