Teamindeling Jeugd 2017/2018

Teamindeling Jeugd 2017/2018

Jongens onder 19 Meiden onder 19 Jongens onder 17
Kay Beernink Kine van Aken Mauri ten Brinke
Stein Cornelissen Jeni van Aken Wesley Hengeveld
Noah Cornielje Merel Berndsen Jip Heuvels
Rens Dieker Shakira Nederveld Mike Jansen
Niek Helmink Jolien Dieker Lucas Kranenburg
Jelle Heuvels Linde van Dulmen Max Leijzer
Gijs Jansen Suzeth Kettering Jesse Leuverink
Ivo van Marwijk Nina Leijzer Jari Mullink
Marne Ratering Willeke Leusink Aron Ruesink
Yannick Thuis Anouk van Loon Jelmer Theunissen
Joris Tiemessen Celine van Loon Bram Verheij
Stefan van Uem Karlijn Mullink Rik Verheij
Danny Verheij Mae Preijer Tim ter Voert
Jasper Winters Imme Ratering Tycho Weelden
  Rachel Theunissen Jur Wiltink
  Sanne Tiedink Kay Zweekhorst
  Marloes Waenink  
  Anouk Winters  
     
Jongens onder 15 Meiden onder 15-1 Meiden onder 15-2
Sam James Esmeijer Ines Cornelissen Mo Derksen
Exaucé Filipe Esra Ruesink Lore Frericks
Kyan Meurs Tess Wiltink Indy Lebbink
Kick Nijenhuis Debbie van Aken (VVG) Emma Leijzer
Mark Sluiter Nina Breukelaar (VVG) Zoë Levering
Rens Verheij Sterre Bronsvoort (Silvolde) Jade ter Voert
Lars Walta Isa Brugman (VVG) Nina ter Voert
Frank Wellink Pascalle Helmes (VVG) Yara Evers (VVG)
Nick Wenting Mirte de Kater (VVG) Romy Gerritsen (VVG)
Thijs Winters Faye Keizer (VVG) Pien Mateman (VVG)
Rutger Zaal Tess Klein Hesselink (Silvolde) Amber Messing (VVG)
  Shanice Krosse (VVG) Anouk Pothof (VVG)
  Manon Limbeek (VVG) Naomi Pothof (Silvolde)
  Marit Stevering (VVG) Anne Siebelink (VVG)
  Maartje Wolters (Terborg) Reni Stienissen (VVG)
     
Jongens onder 13 Meiden onder 13 Jongens onder 11-1
Tigo Leuverink Danique van Eck Tij Bannink
Timo van Loon Maureen van Loon Sem Frazer
Roan Benen (Gendringen) Demi Benschop (VVG) Lucas Giesen
Thijs Ebbers (Gendringen) Meis Berns (VVG) Cas Jansen
Luuk Gerritsen (Gendringen) Pien Fischer (VVG) David Jansen
Joël Ketelaar (Gendringen) Jet Hofstad (VVG) Thijs Melchers
Thomas Nijland (Gendringen) Puck Leijen (VVG) Jimmy Nijenhuis
Ryan Pastoors (Gendringen) Guusje Martens (VVG) Stijn Nijland
Mischa Pinna (Gendringen) Teuntje Mulder (VVG) Sven Verheij
Jesse Scholten (Gendringen) Julica Saalmink (VVG) Tyler van Weelden
Tycho Schwarts (Gendringen) Maira Schoneveld (VVG) Ties Willemsen
Ruud van de Pavert (Gendringen) Merel Steenbreker (VVG)  
Roel van de Pavert (Gendringen) Malou Wentink (VVG)  
Gijs Visser (Gendringen)    
     
Jongens onder 11-2 Meiden onder 11 Jongens onder 9
Jesper Bruins Tess Bolder Lot Bannink
Benthe Dieker Lisinka van Eck Nout Dieker
Xander Giesen Indi Hoenholt Tijn Frazer
Ryan Hengeveld Elin Klomp Damian Jansen
Dirk Jansen Mayte Löverink Thijn Preijer
Bennit Plessa Isa Mulder Freek Scholten
Berend Scholten Sante ter Voert Melle Wolters
Guus Versteegt Aniek Wieskamp  
Tarik Wenting Mare Zweekhorst  
     
Jongens onder 8    
Cas Bolder    
Stijn Buiting    
Mick Bultink    
Simon Ebbers    
Niels Hartwig    
Ben Jansen    
Dirk Smits    
Babette Trip    

Laat hier jouw bericht achter