Programma

MEDEDELING: Ouders die verhinderd zijn voor het rijden moeten zelf voor vervangend vervoer zorgen!

Deze week

Volgende week

Twee weken

Drie weken

Etten/VVGendringen JCO15-3G

Etten/VVGendringen JCO13-1

Etten/VVG'25 MO15-1

Etten/VVG '25 MCO15-2

Etten/VVG'25 MCO13-1

Olde Garde

Thuisprogramma

Uitprogramma

Thuisprogramma

Uitprogramma

Thuisprogramma

Uitprogramma

Thuisprogramma

Uitprogramma

Datum Team Aanvang Tegenstander Scheidsrechter Info
30 sept Gendringen/Etten JO15-3G 10:30 SJO den Dam/NVC JO15-1G Sportpark de Treffer
7 okt Gendringen/Etten JO15-3G 11:30 Ulftse Boys JO15-2 Sportpark ‘t Oerseveld
14 okt Gendringen/Etten JO15-3G 10:30 DZC’68 JO15-11 Sportpark de Treffer
28 okt Gendringen/Etten JO15-3G 13:00 Kilder JO15-2 Sportpark de Tol
11 nov Gendringen/Etten JO15-3G 13:00 St VVL/Stokkum JO15-2G Sportpark ‘t Veen
18 nov Gendringen/Etten JO15-3G 10:30 ’t Peeske JO15-2 Sportpark de Treffer
Datum Team Aanvang Tegenstander Scheidsrechter Info
30 sept Gendringen/Etten JO13-1 09:00 SP Lochem JO13-1 Sportpark IJsselweide
7 okt Gendringen/Etten JO13-1 09:00 DZC’68 JO13-2G Sportpark IJsselweide
14 okt Gendringen/Etten JO13-1 10:30 Pax JO13-1 Sportpark ‘t Elderink
28 okt Gendringen/Etten JO13-1 09:00 Zelos JO13-1 Sportpark IJsselweide
4 nov Gendringen/Etten JO13-1 11:30 Grol JO13-1 Sportpark den Elshof
11 nov Gendringen/Etten JO13-1 11:00 Varsseveld JO13-1 Sportpark Oberink
18 nov Gendringen/Etten JO13-1 09:00 FC Eibergen JO13-1 Sportpark IJsselweide
Datum Team Aanvang Tegenstander Scheidsrechter Info
7 okt VVG’25/Etten MO15-1 13:00 DZSV MO15-1 Sportpark de Pol
28 okt VVG’25/Etten MO15-1 13:00 St Reunie/GSV MO15-1 Sportpark de Pol
11 nov VVG’25/Etten MO15-1 09:45 Grol MO15-2 Sportpark den Elshof
18 nov VVG’25/Etten MO15-1 13:00 FC Eibergen MO15-1 Sportpark de Pol
Datum Team Aanvang Tegenstander Scheidsrechter Info
25 sept VVG’25/Etten MO15-2 18:30 Socii/Vorden MO15-1 Sportpark de Lankhorst
30 sept VVG’25/Etten MO15-2 12:00 Longa’30 MO15-2 Sportpark de Pol
14 okt VVG’25/Etten MO15-2 12:00 DZSV MO15-2 Sportpark de Pol
28 okt VVG’25/Etten MO15-2 11:45 MvR MO15-1 Sportpark de Boshoek
4 nov VVG’25/Etten MO15-2 12:00 Kilder MO15-1 Sportpark de Pol
11 nov VVG’25/Etten MO15-2 12:00 Dinxperlo MO15-1 Sportpark de Pol
18 nov VVG’25/Etten MO15-2 12:00 DZC’68 MO15-2 Sportpark Zuid
Datum Team Aanvang Tegenstander Scheidsrechter Info
30 sept VVG’25/Etten MO13-1 10:00 Longa ’30 MO13-2 Sportcomplex Longa’30
7 okt VVG’25/Etten MO13-1 10:30 DVC’26 MO13-1 Sportpark de Pol
14 okt VVG’25/Etten MO13-1 09:45 MvR MO13-1 Sportpark De Boshoek
4 nov VVG’25/Etten MO13-1 11:15 Terborg MO13-1 Sportpark De Paasberg
11 nov VVG’25/Etten MO13-1 08:30 VIOD MO13-1 Sportpark Dichteren
18 nov VVG’25/Etten MO13-1 10:30 ’t Peeske MO13-1 Sportpark de Pol
Datum Team Aanvang Wedstrijd Status Info
7 oktober Etten 17:35/18.45 Rheingold/Fortuna Elten Sportpark sv Westendorp